Pivní lázeň

Pivní lázeň se má dvě hlavní složky, a to minerální vodu a pivo obohacené o vysoké množství živých kultur pivovarských kvasnic. Do koupele se také přidávají drcené bylinné směsi pro krásnou vůni.

Minerální voda musí být ohřátá na vysokou teplotu (až 37°C), aby se póry na pokožce správně otevřely a vyčistily. Přes otevřené póry se do těla dostávají léčivé látky v koupeli obsažené. Jedná se především o vitamíny skupiny B, sacharidy a minerály.

Pivní lázeň prohřívá tělo, svaly a klouby, čistí a zvláčňuje pokožku, zlepšuje krevní oběh a činnost srdce, prokrvují se končetiny a ustupuje stres, únava a vyčerpání.

Pivní lázeň jako dárek

Pivní lázeň může posloužit jako originální dárek pro rodinu, přátele nebo známé a hodí se ke každé slavnostní příležitosti, ať už se jedná o narozeninovou oslavu, svátek, výročí svatby, povýšení v práci nebo cokoliv jiného. Pivní lázeň udělá radost každému a kdykoliv.

Navštivte také Pivní lázně Ostrava a užijte si nezapomenutelný pobyt!

Milujete exotiku a zajímavou kulturu? V tom případě pro Vás dokonalá svatba v Mexiku. Zažijete tak peprný temperament místních obyvatel, tak dokonalou atmosféru a romantiku při svatebním obřadu, který se může konat například při západu slunce.

Proč pivní lázně Tábor?
Bazén a finská sauna
Stylová restaurace La Cave
Soukromí v pruběhu koupele
Pravá procedura BBB
Areál bývalého pivovaru
Pivní lázni Tábor
Pivní lázni Tábor pro dva


Máte rádi lázeňskou relaxaci v sauně? Finská sauna na míru od firmy SaunaSystem vám to umožní i u vás doma! Zvažujete pořízení domácí sauny? Skvělou volbou je parní sauna od České firmy Wellness Vision.